четвер, 10 листопада 2016 р.

Декілька секретів для вишивальниць

       Вишивання - один з найдавніших видів мистецтва з багатими традиціями, своїми секретами і прикметами. Давайте заглянемо в деякі з них!
     «Косий» хрестик - це жіночий хрест. Першим стібком ми відкриваємо реальність, другим - закриваємо її. Таким чином, ми чаклуємо» - програмуємо свою реальність, вишиваючи те, про що думаємо в цей момент. При цьому дуже важливі наші емоції! Така вишивка може стати сильніше оберега, адже наші думки отримують матеріальну підтримку у вигляді хрестиків. Це як елемент давньої магії і дуже сильної віри.
Створюючи той чи інший дизайн, рукодільниця зосереджується на досягненні мети. Адже в процесі вишивання Ви свідомо чи несвідомо думаєте про те, що важливо для Вас, шукаєте способи швидкого вирішення питань і життєвих ситуацій. Ви немов «зашиваете» своє бажання у вишивці. Кожен стібок додає впевненості, допомагає побачити те, що заважало втілення мрії, підтримує і дає сили рухатися далі. У вишивальниць теж є свої прикмети:
•Перед початком вишивки можна на канві олівцем написати своє бажання, причому в такій формі, як ніби воно вже виповнилося (не «я хочу», а «у мене є»).
•Також не варто вишивати у поганому настрої і подразненні (так би мовити, для заспокоєння нервів) - нитка буде плутатися, хрестики відмовляться лягати рівно, а «вшиті» погані емоції не відстануть від Вас, поки Ви не переробите цю ділянку з любов'ю.
•Не рекомендується класти вишивку на ліжко. Інакше процес затягнеться надовго.
•Приступати до вишивання бажано в погожий день на зростаючому місяці.
•Найсприятливішими для ниткового чарівництва вважаються 7, 10, 11, 12 і 14-й місячні дні.😜

10 листопада - день вишивальниць. Зі святом!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Об’єкт проєктної діяльності №3: Іграшки - амігурумі Основна технологія: технологія виготовлення в’язаних виробів

 Термін виконання проєкту -  24.01 - 15.03 Електронна пошта для зворотнього зв'язку  ksenantoshko5gmail.com